Головна » 2017 » Липень » 11

11 липня відбулося пленарне засідання Верховної Ради України, на якому було прийнято Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про вищу освіту» щодо діяльності вищих навчальних закладів на території Донецької та Луганської областей».

Закон регулює особливості прийому на навчання до вищих навчальних закладів, які знаходяться на території Донецької та Луганської областей. Згідно з прийнятим документом Маріупольський державний університет отримає фіксований обсяг державного замовлення на всі спеціа ... Читати далі »

Просмотров: 1867 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.07.2017


Важлимим напрямком міжнародної діяльності Маріупольського державного університету є розвиток співпраці із закордонними вищими навчальними закладами за програмою мобільності Еразмус+. Яскравим прикладом такого співробітнитва є реалізація угоди з Янінським університетом, у рамках якої викладачі та студенти МДУ отримують гранти на стажування у Греції. Цього літа до Янінського університету вирушили в. о. завідувача кафедри грецької філології та перекладу Юлія Жарікова та в. о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу Марія Смирнова. З 29 червня по 7 липня викладачі вишу проводили лекції грецько ... Читати далі »

Просмотров: 927 | Добавил: Прес-центр | Дата: 11.07.2017