Головна » 2017 » Вересень » 13

З самого початку навчального року студенти першого курсу всіх факультетів Маріупольського державного університету активно готуються до першого етапу традиційного 18 Фестивалю студенської творчості «Дебют» - танцювального шоу «Майданс».

Вікторія Панкова (1 курс, "Мова та література (російська)"): "Завдяки репетиціям Майдансу я познайомилася з хлопцями та дівчатами з факультету і подружилася зі старшокурсниками. Раніше я ніколи не танцю ... Читати далі »

Просмотров: 1149 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.09.2017


14 вересня о 13:00 в актовій залі Маріупольського державного університету (навчальний корпус № 2) відбудуться загальні збори трудового колективу.

Порядок денний:

1. Про діяльність колективу Університету за 2016-2017 навчальний рік та визначення завдань на 2017-2018 навчальний рік.

... Читати далі »

Просмотров: 531 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.09.2017


13 вересня у Маріупольському державному університеті відбулася відкрита зустріч «Правовий тайм-аут», організована Головним територіальним управлінням юстиції (ГТУЮ) у Донецькій області.

Про специфіку та напрямки своєї діяльності розповіли представники обласного управління юстиції, а також Датської ради у справах біженців і Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Більше корисних відомостей учасники зустрічі могли отримати з інформаційних буклетів і брошур.

... Читати далі »

Просмотров: 624 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.09.2017


12 вересня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету для студентів ОС «Магістр» відбулося бібліотечно-бібліографічне заняття з підготовки та написання випускних кваліфікаційних робіт. Заняття провела провідний бібліотекар читального залу факультету іноземних мов Лариса Ачко.  

Студентам презентували бібліотечні інформаційні ресурси, а саме новинки сайту наукової бібліотеки університету, Електронну бібліотеку та Електронний інституційний репозиторій МДУ. Студенти озна ... Читати далі »

Просмотров: 675 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.09.2017