Головна » 2017 » Вересень » 25

22 вересня кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики Маріупольського державного університету провела засідання диспут-клубу «Виклики ХХІ століття». Учасники обговорили тему «Роль ЄС у зовнішній політиці Дональда Трампа». 

Студенти спеціальності "Міжнародні відносини" під керівництвом доцента кафедри Ніни Гаврилової обговорили можливі сценарії розвитку відносин між Європейським Союзом та Сполученими Штатами з урахуванням існуючої розстановки сил. Проаналізувавши вже зробл ... Читати далі »

Просмотров: 569 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2017


З вересня 2017 року до березня 2018-го триватиме V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць», який проводить Посольство Литовської Республіки в Україні. У конкурсі можуть взяти участь учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи прийматимуть до 19 січня 2018 року на електронну скриньку yaevropeets@ukr.net.&nb ... Читати далі »

Просмотров: 662 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2017


Посольство США в Україні оголошує конкурс на участь у програмі дослідження Інституту Сполучених Штатів зі створення політики у сфері національної безпеки США 2018. Ця програма фінансується Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США та покриває учасникам всі витрати.

Програма розрахована на шість тижнів (4 січня - 16 лютого 2018 року) та проходитиме в Делаверському університеті в Ньюарку, штат Делавер.

... Читати далі »

Просмотров: 768 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2017


22 вересня студенти історичного факультету Маріупольського державного університету у супроводі старшого викладача кафедри історичних дисциплін В’ячеслава Забавіна та доцента кафедри Світлани Арабаджи відвідали урочисте відкриття виставки у Маріупольському краєзнавчому музеї «У пошуках старожитностей» Археологи. Дослідження. Знахідки».

Виставка присвячена археологам, які почали дослідження регіону, активно досліджували басейн річки Кальміус, вели дослідження безпосере ... Читати далі »

Просмотров: 579 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2017


27 вересня о 9:20 на факультеті філології та масових комунікацій відбудеться зустріч з німецьким журналістом Інго Пецом.

Інго Пец вже понад 15 років є журналістом-фрілансером. Він робить матеріали для таких впливових німецькомовних газет як "Süddeutsche Zeitung", "Frankfurter Allgemiene", "Der Standard". Також він є дописувачем наукових журналів "Osteuropa", "Internationale Politik". Інго Пец пише на різні тематики – від політики до культури, від футбольної фанкультури до д ... Читати далі »

Просмотров: 548 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.09.2017