Головна » 2017 » Жовтень » 02

1 жовтня був відкритий доступ до українознавчих курсів, розміщених на Навчальному порталі Маріупольського державного університету. Шість дистанційних курсів – з української мови, української літератури, історії України (6-9 класи і 10-11 класи), фізичної та соціально-економічної географії України – розроблені для учнів, які проживають у постконфліктних регіонах і на тимчасово окупованій території України. 

... Читати далі »

Просмотров: 990 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.10.2017


Завідувач кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Юлія Кажан та старший викладач кафедри Марина Марченко взяли участь у роботі 24-ї Міжнародної науково-практичної конференції Асоціації українських германістів «Зірковий час німецької мови в Україні», яка проходила  29-30 вересня у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. 

Щорічно на конференцію збираються фахівці з України, Німеччини та Австрії. Цього разу учасниками конф ... Читати далі »

Просмотров: 688 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.10.2017


29-30 вересня кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного унверситету провела ІІІ Міжнародну науково-практичну Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми міжкультурної комунікації, перекладу та порівняльних студій».

Конференція об’єднала 87 учасників із України, Сполучених Штатів Америки, Греції, Італії, Парагваю, Ізраїлю, Китаю тощо.

На відкритті конференц ... Читати далі »

Просмотров: 559 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.10.2017