Головна » 2017 » Жовтень » 19

19 жовтня у Маріупольському державному університеті відбулася презентація документального фільму «Січ» виробництва Радіо Свобода. З цієї нагоди до університету завітали журналіст Радіо Свобода та режисер фільму Ірина Штогрін, а також герої фільму – безпосередні учасники бойових дій: співробітник Національного заповідника «Хортиця», Віктор Кривоносов, завідувач відділу Наукової бібліотеки та архіву Національного заповідника «Хортиця» В'ячеслав Зайцев та військовослужбовець Ігор Прозапас

... Читати далі »

Просмотров: 706 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.10.2017


19 жовтня старший викладач Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету Марина Белла провела екскурсію містом для іноземних громадян, які є слухачами підготовчого відділення. Навчатися до Маріупольського держуніверситету вони приїхали з Камеруну, Гвінеї та Республіки Конго.

Маршрут пролягав через найбільш популярні місцини Маріуполя. Студенти побували на площі Свободи, у Міському саду і Театральному сквері, оглянули будівлі Драматичного театру і Будинку зв’язку, п ... Читати далі »

Просмотров: 988 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.10.2017