Головна » 2017 » Жовтень » 23

Донецька облдержадміністрація оголошує відкритий краєзнавчий конкурс проектних робіт «Донеччина.UA». Конкурс присвячений створенню позитивного іміджу Донецької області, дослідженню прадавньої історії Донеччини, сприянню розвитку та популяризації культурно-історичного простору регіону, обізнаності населення про історію рідного краю, заохоченню краєзнавців та дослідників, громадських діячів, журналістів до пошукової та аналітичної роботи.

Загальні умови участі у конкурсі:

... Читати далі »

Просмотров: 669 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.10.2017


23 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулось спільне засідання студентських наукових товариств «Контент» та «Парадигма». Захід організований кафедрою культурології та інформаційної діяльності МДУ спільно з архівним відділом Маріупольської міської ради. 

Засідання було присвячено темі «Ідеї Реформації в українській культурі 16-17 століття» і приурочено до святкування 500-річчя Реформації. Учасниками стали студенти і викладачі МДУ, а також учні 11 класів НВК «Г ... Читати далі »

Просмотров: 810 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.10.2017


26 жовтня у Маріупольському державному університеті відбудеться науковий круглий стіл «Кібербезпека та системи захисту інформації: виклики сьогодення». Організаторами заходу виступають Міністерство освіти і науки україни, Донецька облдержадміністрація, Маріупольська міська рада, Головне управління Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях, Головне управління Національної поліції України в Донецькій області, Донецьке управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України і МДУ. 

... Читати далі »

Просмотров: 689 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.10.2017