Головна » 2017 » Жовтень » 24

21 жовтня 38 вихователів дошкільних навчальних закладів Маріуполя та сусідніх районів, зокрема Нікольського, успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі Маріупольського державного університета та отримали свідоцтва встановленого зразка.

Уже третій рік поспіль Центр підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ організовує курсову підготовку працівників дошкільної освіти за професійною програмою «Теоретико-методичні аспекти організації навчально-виховного процесу в сучасному ДНЗ».

... Читати далі »

Просмотров: 621 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.10.2017


Наукова бібліотека Маріупольського державного університету представляє книжкову виставку «Мрій! Читай! Мандруй!». Її завдання – привернути увагу до художньої танауково-популярної літератури про подорожі і туризм, викликати інтерес і повагу до культури інших країн. 

Виставка організована з нагоди проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму. Це рішення затвердила Генеральна Асамблея ОНН з метою відзначити важливість міжнародного туризму і потребу кращог ... Читати далі »

Просмотров: 501 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.10.2017


28 жовтня об 11:00 у ПК «Молодіжний» відбудеться конференція «Skills UP» для молоді, яка прагне розвиватися особистісно та професійно. Мета конференції - показати безліч можливостей для розвитку молоді в Маріуполі, а також дати мотивацію до подальшого розвитку їх професійих навичок. Організатор заходу Маріупольське представництво міжнародної молодіжної організації AIESEC.

Під час конференції провідні фахівці маріупольських громадських організацій та компаній розкажуть молоді про якості і навички, які зараз цінні для робот ... Читати далі »

Просмотров: 517 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.10.2017


Народний ансамблю танцю «Промінь» Маріупольського державного університету (художній керівник - Юлія Мєзікова) взяв участь у 15-му Міжнародному фестивалі хореографічних та фольклорних колективів «Азовська хвиля», який відбувся 21 жовтня у Міському палаці культури. Фестиваль проводиться з метою популярізації української хореографічної творчості та національних традицій народів світу. 

... Читати далі »

Просмотров: 753 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.10.2017