Головна » 2017 » Жовтень » 25

25 жовтня у Маріупольському державному університеті відбулася відкрита дискусія студентів з народним депутатом України Дмитром Лубінцем на тему «Геополітичний вплив українсько-грецьких відносин в глобальну міжнародну політику». Учасниками зустрічі були студенти факультету грецької філології та перекладу, студенти спеціальності «Міжнародні відносини» МДУ та учні Маріупольського міського ліцею.

На початку зустрічі всіх присутніх привітав ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі ... Читати далі »

Просмотров: 1010 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.10.2017


23 жовтня на базі Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка відбувся навчально-методичний семінар «Кіно у викладанні італійської мови» («Il cinema nella didattica dell'Italiano»). Захід був організований Італійським інститутом культури в Україні у рамках XVII Тижня італійської мови у світі. Семінар проводили викладачі Університету Ка' Фоскарі Венеції. До участі запросили викладачів італійської мови та студентів, що вивчають італійську, з різних куточків України: Києва, Львова, Одеси, Запоріжжя, Маріуполя тощо.

... Читати далі »

Просмотров: 584 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.10.2017


25 жовтня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбувся просвітницький захід для студентів 1-3 курсів історичного факультету з нагоди 85-х роковин Голодомору 1932-1933 років. Організатором виступила кафедра історичних дисциплін МДУ. 

Програма заходу включала доповідь магістрантки спеціальності «Історія та археологія» Дар’ї Чиканенко на тему «Пам'ять про голодомор 1932-1933 рр.» і перегляд документального фільму «Жнива розпачу. Голодомор - ге ... Читати далі »

Просмотров: 578 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.10.2017


24 жовтня у спортивному комплексі Маріупольського державного університета відбулися змагання з настільного тенісу серед факультетів. Організатор - кафедра фізичного виховання, спорту та здоров'я людини МДУ.

У змаганнях взяв участь 21 студент. Цього року переможцем та призерами змагань стали студенти спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» факультета філології та масових комунікацій. Переможцем став Дмитро Гаєвець, друге місце посів Володимир Лисенко, третє місце – ... Читати далі »

Просмотров: 564 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.10.2017