Головна » 2017 » Жовтень » 27

27 жовтня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету відбувся виїзний навчальний модуль студентів магістерської програми з публічного адміністрування Школи управління Українського католицького університету (м. Львів). Разом з ними до Маріуполя з лекційними заняттями приїхали старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України Олена Стяжкіна та політолог Олег Саакян

На початку зустрічі присутніх привітала перший проректор Маріупольського держуніверситету, ... Читати далі »

Просмотров: 773 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.10.2017


27 жовтня у грецькому культурному центрі «Меотіда» відбувся урочистий захід з нагоди Дня «Охі». Організаторами виступили Маріупольський державний університет, Генеральне консульство Грецької Республіки в Маріуполі, Федерація грецьких товариств України і Маріупольське товариство греків. У святкуванні викладачі й студенти факультету грецької філології та перекладу, які взяли участь у заході.

День «ОХІ», що в перекладі з грецької означає «Ні» (фашизму), широко відзначається не лише у ... Читати далі »

Просмотров: 727 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.10.2017


Протягом тижня на історичному факультеті Маріупольського державного університету проходили психологічні тренінги з адаптації студентів першого курсу до навчання у виші. Заняття проводила практичний психолог МДУ Віра Іванова

Завдання тренінгів – створення умов для формування усвідомленої позиції студента, прийняття відповідальності за процес і результат навчання у виші, формування мотивації до навчання. 

... Читати далі »

Просмотров: 667 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.10.2017


27 жовтня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулась екологічна акція «Зелений факультет»

В акції взяли участь студенти та викладачі ФІМ. Її учасники спочатку пибрали територію факультету, а потім висадили понад 30 рослин хвойних та листових порід дерев та декоративних кущів. Це була чудова можливість для студентів та викладачів разом провести дозвілля на відкритому повітрі.

... Читати далі »

Просмотров: 726 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.10.2017


У Маріупольському державному університеті відбувся заключний етап Фестивалю студентської творчості «Дебют-2017» - огляд-конкурс у жанрі «Хореографія». Свої таланти продемонстрували більше 25 першокурсників, які представили творчі номери у категоріях: «Соло», «Дует-тріо», «Танцювальні колективи». 

Цього року першокурсники вражали журі своїми оригінальними, яскравими постановками та костюмами.  ... Читати далі »

Просмотров: 851 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.10.2017