Головна » 2017 » Жовтень » 30

30 жовтня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулась зустріч з українським поетом, прозаїком, драматургом, літературним критиком, перекладачем Олександром Ірванцем.

Письменник презентував свій новий роман «Харків – 1938», у якому розгортає альтернативну історію України, а с ... Читати далі »

Просмотров: 702 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.10.2017


Адміністрація Маріупольського державного університету попереджає про випадки шахрайства з використанням мобільного зв'язку. Ми отримали тривожні повідомлення про випадки використання відомостей про університет з метою заволодіння грошовими коштами. За інформацією, яка надійшла від батьків студентів, невідома особа телефонує від імені проректора із соціальних та організаційних питань Сергія Петровича Гаєвця і пропонує перерахувати гроші для придбання обладнання для потреб університету з метою подальшого заволодіння цими коштами. 

Керівни ... Читати далі »

Просмотров: 620 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.10.2017


Минулого тижня у Маріупольському державному університеті пройшли лекції авторитетних українських вчених, викладачів кафедри математичних методів та системного аналізу Сергія Толюпи та Олега Тимчука. Заняття відвідали студенти спеціальностей «Системний аналіз» і «Кібербезпека». 

Професор Серій Толюпа прочитав лекцію на тему «Кібербезпека: наше майбутнє та сьогодення». Олег Тимчук поділився практичними знаннями, розкривши тему «Створення додатків за допомогою технолог ... Читати далі »

Просмотров: 524 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.10.2017