Головна » 2017 » Жовтень » 31

31 жовтня у районному Будинку дитячої та юнацької творчості м. Волноваха відбувся інформаційний захід «Ярмарок професій та послуг служби зайнятості», у якому взяли участь співробітники приймальної комісії і Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Маріупольського державного університету. Організаторами заходу виступили Волноваський районний центр зайнятості та районний відділ освіти. 

До участі залучили учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл району. Старшокласники мали змогу ознайомитись ... Читати далі »

Просмотров: 585 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


З 27 по 29 жовтня студенти Маріупольського державного університету відвідали Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока» в якості волонтерів. Організаторами фестивалю виступила громадська організація «Центр мистецтв «Арт-Простір».

«Запорізька книжкова толока» – це головна літературна подія Південного Сходу України, яка приваблює видавців, письменників, художників, культурних менеджерів з усієї країни, об'єднує тисячі людей, яким потрібна українська книга та цікава с ... Читати далі »

Просмотров: 636 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


У Маріупольському державному університеті відбулося чергове засідання диспут-клубу «Виклики XXI століття». У засіданні взяли участь студенти спеціальності «Міжнародні відносини» під керівництвом доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Ніни Гаврилової

Цього разу учасники диспут-клубу обговорили актуальну останнім часом для європейських країн тенденцію до сепаратизму. Яскравим проявом та приводом для обговорення став референдум за незалежність у Каталонії (автономна спільнота ... Читати далі »

Просмотров: 502 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


31 жовтня економіко-правовий факультет Маріупольського державного університету традиційно відзначив Хелоуїн. Цього дня студактив факультету підготував святкову концертну програму, стилізовану під роман Стівена Кінга «Воно», й оголосив про початок щорічної благодійної акції «Частування для малюка»

У рамках акції студенти провели «Солодкий ярмарок». Першокурсники приготували різноманітні частування, які можна було придбати і тим самим допомогти студентам у зборі коштів для вихованців школ ... Читати далі »

Просмотров: 759 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


Адміністрація, викладачі, співробітники та студенти Маріупольського державного університету висловлюють найглибші співчуття

рідним та близьким старшого викладача кафедри теорії та практики перекладу

Михайла Михайловича Вініченка з приводу його передчасної смерті.

... Читати далі »

Просмотров: 1455 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


Посольство Італійської республіки в Україні оголошує конкурс на зайняття вакантної посади адміністративного співробітника для виконання письмових та усних перекладів. 

Прийом заявок для участі у конкурсі триватиме до 20 листопада. 

Деталі за ... Читати далі »

Просмотров: 723 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017


29 жовтня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся літературний вечір «ЛітЖовтень ‘17», організований ініціативною групою ЛітПоліт. ЛітПоліт – креативна команда студентів МДУ, яка займається розробкою та організацією культурних заходів, спрямованих на підвищення загального рівня творчих здібностей молоді, в тому числі зацікавленості літературою, ораторським мистецтвом. 

Вперше літературний вечір відбувся у листопаді 2016 року, піс ... Читати далі »

Просмотров: 780 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.10.2017