Головна » 2017 » Листопад » 01

1 листопада ректор Маріупольського державного університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов провів зустріч зі студентами та викладачами економіко-правового факультету. На початку заходу декан факультету, професор Роман Толпежніков привітав присутніх і закликав до активного діалогу. Він підкреслив важливість подібних заходів для зміцнення довіри і взаємоповаги у колективі та вирішення усіх проблемних питань.

Звернувшись до колег і студентів, ректор окреслив по ... Читати далі »

Просмотров: 830 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2017


З нагоди Дня дошкілля кафедра дошкільної освіти Маріупольського державного університету отримала подяку департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації за значні успіхи у підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

Вже понад 20 років кафедра на чолі з талановитим педагогом і вченим, керівником наукової школи з дошкільної освіти Катериною Щербаковою готує висококваліфікованих фахівців для роботи з дітьми і є незмінним постачальником кадрів для маріупольських дошкільних навчальних закладів.  ... Читати далі »

Просмотров: 806 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2017


31 жовтня у спортивному комплексі Маріупольського державного університета відбулися змагання з волейболу. У змаганні взяли участь 4 команди. Економіко-правовий факультет представили одразу дві команди: хлопців та дівчат.

У запеклій боротьбі вперше за історію Маріупольського держуніверситету перемогу здобула команда факультету філології та масових комунікацій, друге місце посіла команда економіка-правового факультету (юнаки), третє місце дісталося команді факультету грецької філології та перекладу. Команда дівчат економіко-правов ... Читати далі »

Просмотров: 615 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2017


Студент 1 курсу спеціальності «Журналістика» Маріупольський державного університету Іграр Гурбанзаде став переможцем Фестивалю документальних фільмів «DokuBaku», який проводився у рамках Фестивалю європейської толерантності «Imagine». 

Фестиваль європейської толерантності проходив з 12 по 20 жовтня у Баку. Він був присвячений 60-річчю Римської угоди і націлений на просування міжкультурного діалогу та толерантності за допомогою мистецтва. Протягом 9 днів на різних майданчика ... Читати далі »

Просмотров: 818 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.11.2017