Головна » 2017 » Листопад » 02

2 листопада іноземні громадяни, які є слухачами підготовчого відділення Маріупольського державного університету, відвідали «Парк дикої природи» у Маріуполі. Організатором цікавої та пізнавальної екскурсії стала старший викладач Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами МДУ Марина Белла.

У зоопарку іноземні слухачі вивчали нові слова, які позначають різноманітних диких тварин (лев, тигр, леопард, ведмідь тощо) і разом з тим із задоволенням годували солодощами ламу, коня, поні, віслюка та інших м ... Читати далі »

Просмотров: 813 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.11.2017


2 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч викладачів і студентів кафедри соціальних комунікацій з учнями 9-11 класів маріупольських навчальних закладів. Факультет відвідали учні загальноосвітньої школи №51 та Маріупольського міського ліцею.

Захід розпочався з екскурсії, яку провела асистент кафедри соціальних комунікацій Ганна Нищик. Старшокласники почули про історію створення та розвитку факультету, діяльність кафедр та наявні спеціальності, відвідали на ... Читати далі »

Просмотров: 716 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.11.2017


2 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університета відбувся методичний семінар-тренінг для вчителів німецької мови шкіл міста на тему «Використання мобільних пристроїв з метою формування німецькомовної комунікативної компетенції». У семінарі взяли участь 24 вчителя, організатором виступила кафедра німецької та французької філології МДУ.

Під час семінару були розглянуті сучасні підходи до розвитку в учнів навичок німецького розмовного мовлення за допомогою таких функцій мобільних приладів, як фото й аудіо. ... Читати далі »

Просмотров: 812 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.11.2017


1 листопада інформаційно-бібліографічний відділ Наукової бібліотеки Маріупольського державного університету провів День інформації на економіко-правовому факультеті.

Співробітники відділу надавали викладачам індивідуальні консультації з ведення та редагування наукового профілю в Google Academia, за допомогою якого можливо відслідковувати цитування наукових робіт. Також вчені університету дізналися як здійснювати пошук наукових журналів, які входять до міжнародних наукометричних баз даних Scopus, Web of Science, Index Copernicus.

... Читати далі »
Просмотров: 587 | Добавил: Прес-центр | Дата: 02.11.2017