Головна » 2017 » Листопад » 06

6 жовтня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшла XII церемонія вручення сертифікатів міжнародного зразка, які підтверджують володіння новогрецькою мовою та є визнаними у європейському просторі вищої освіти. Сертифікати рівня А1, В1, В2 за Загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти отримали випускники та студенти МДУ, зокрема студентки спеціальності «Переклад (новогрецька)» Ксенія Продзинська (IV курс) і Юлія Тарасова (I курс).

З успішним ... Читати далі »

Просмотров: 651 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2017


У середу, 8 листопада, на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбудеться виставка нових надходжень наукової і довідкової літератури. Наукова бібліотека МДУ представить увазі відвідувачів близько півсотні найменувань книг, зокрема літературу з іноземних мов, зарубіжну літературу, іноземні словники, книжки з педагогіки і методики викладання. Новинки надійшли до читального залу факультету і чекають на свого читача.

Виставка працюватиме з 10:50 до 11:20 у холі 1 поверху.

... Читати далі »

Просмотров: 558 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2017


6 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету стартував Тиждень української писемност та мови. Організатором серії заходів, приурочених до Дня української писемності та мови, виступає кафедра української філології МДУ.

Тиждень розпочався з відкритої лекції доктора філологічних наук, професора Михайла Вінтоніва «Нові напрями у лінгвістиці: діахронія, синхронія». Лекцію відвідали магістранти спеціальностей «Філологія. Українська мова та літерат ... Читати далі »

Просмотров: 617 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2017


4 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшов II етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Олімпіади школярів із базових предметів проводяться щороку під егідою Міністерства освіти і науки України та націлені на виявлення та розвиток в учнівської молоді інтелектуальних і творчих здібностей, мотивування школярів до поглибленого вивчення навчальних дисциплін.

Цього року учасниками змагання знавців української мови і ... Читати далі »

Просмотров: 568 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.11.2017