Головна » 2017 » Листопад » 07

6 листопада у рамках засідання прес-клубу кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентів спеціальності «Журналістика» з прес-аташе Футбольного клубу «Маріуполь» Станіславом Івановим. На зустріч був запрошений в. о. завідувача кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, доктор педагогічних наук, професор Андрій Осіпцов.

Під час зустрічі розглядалися питання актуальності та затребуваності спеціалізованих спортивних журнал ... Читати далі »

Просмотров: 648 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.11.2017


6 листопада ректор Маріупольського державного університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов  зустрівся зі студентами і викладачами факультету філології та масових комунікацій. Зустріч відкрила декан факультету, професор Світлана Безчотнікова, яка зауважила, що зустрічі з керівництвом є традиційними, і закликала аудиторію долучатися до діалогу.

Привітавши присутніх, ректор нагадав історію створення та розвитку університету, після чого розповів про стан сп ... Читати далі »

Просмотров: 909 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.11.2017


   …лікуй нас цієї осені, мово,
   лікуй нас від нашого невміння порозумітись,
   у нас усіх є шанс урятуватись цієї пори,
   у нас усіх є змога вибратись цього разу.
                                                             С. Жадан

7 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріу ... Читати далі »

Просмотров: 666 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.11.2017


6 жовтня у рамках співпраці Маріупольського державного університету з Головним управлінням поліції в Донецькій області співробітники главку зустрілися зі студентами.

До університету завітали начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, капітан поліції Катерина Симонович та інспектор управління кадрового забезпечення, лейтенант поліції Сергій Шакалов ... Читати далі »

Просмотров: 1163 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.11.2017