Головна » 2017 » Листопад » 08

8 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла виставка нових надходжень наукової і довідкової літератури. Наукова бібліотека МДУ представила увазі відвідувачів близько півсотні найменувань книг. Експозиція містила літературу з іноземних мов, зарубіжну літературу, іноземні словники, книжки з педагогіки і методики викладання.

Серед новинок цього року навчальні посібники Світлани Сосоєвої « ... Читати далі »

Просмотров: 207 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.11.2017


8 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольского державного університету відбувся поетичний флешмоб «З цієї зими залишиться мова, та, якою ти говорила…». Захід проведений у рамках Тижня української писемності та мови з ініціативи кафедри української філології МДУ. Модератором виступила доцент кафедри Оксани Мороз, а учасниками – студенти І і ІІІ курсів спеціальності «Філологія. Українська мова та література» і «Середня освіта. Українська мова та література».

... Читати далі »

Просмотров: 296 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.11.2017


30 жовтня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулася установча нарада проекту Еразмус+ «Переосмислення регіональних досліджень: Балто-Чорноморський зв’язок». Проект реалізується за участі провідних вишів Естонії, Польщі, Швеції та Литви. Від України до проекту долучилися Львівський національний університет імені Івана Франка, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова і Маріупольський державний університет. Координаторами проекту виступають Університет м.Тарту (Естонія), а на національному рівні – ЛНУ імені Івана Франка.< ... Читати далі »

Просмотров: 274 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.11.2017