Головна » 2017 » Листопад » 09

9 листопада у Маріупольському державному університеті стартував XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Організаторами конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Ліга українських меценатів, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». Його мета – сприяння утвердженню статусу української мови як державної, виховання у молодого покоління поваги до української мови.

Цього року у конкурсі взяли участь 25 студентів I, II та IV курсу спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» і &l ... Читати далі »

Просмотров: 563 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.11.2017


9 листопада, у День української писемності та мови, Маріупольський державний університет гостинно відчинив двері усім охочим долучитися до написання XVII Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Девіз цьогорічного диктанту – «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

В акції взяли участь понад 120 осіб, серед яких були декани, завідуючі кафедр, викладачі та студенти факультетів іноземних мов, філології та масових комунікацій і грецької філології та перекладу. Учасники перевірили свої знання укр ... Читати далі »

Просмотров: 733 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.11.2017


9 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла прес-конференція організаторів III Міжнародного фестивалю «Запорізька книжкова толока». З журналістами спілкувалися директор фестивалю Ігор Гармаш, помічник проректора з НПР з виховної роботи Христина Ткаченко, представники студентської ради університету і Маріупольської спілки молоді.

Ігор Гармаш розповів про III Міжнародний фестиваль «Запорізька книжкова толока», який проходив 27-29 жовтня. Організатором фестивалю виступає гр ... Читати далі »

Просмотров: 536 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.11.2017