Головна » 2017 » Листопад » 10

У Маріупольському державному університеті тривають традиційні зустрічі ректора зі студентами і викладачами факультетів. 9 листопада ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов спілкувався із колективом факультету грецької філології та перекладу на чолі з деканом Світланою Шепітько

На початку зустрічі ректор пригадав нелегкий, проте успішний шлях становлення та розвитку університету, після чого зосередив увагу на основних напрямках роботи факультету. Ві ... Читати далі »

Просмотров: 811 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.11.2017


10 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшла лекція випускниці Програми академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні, доктора соціологічних наук, професора кафедри соціології ХНУ імені В. Н. Каразіна Юлії Сороки на тему: «Людина та символ: соціологія про владу інформації». 

Захід був організований Українським Фулбрайтівським колом, Програмою імені Фулбрайта в Україні, Інститутом міжнародної освіти та МДУ за підтримки Посольства США в Україні. Він є складовою проекту &la ... Читати далі »

Просмотров: 1054 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.11.2017


10 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшов захід, присвячений 99-й річниці проголошення незалежності Республіки Польща – «Spacerujemy po Polsce». Його організаторами виступили студенти і викладачі кафедри слов’янської філології та перекладу.

В урочистому святкуванні взяли участь декан факультету грецької філології та перекладу, професор Світлана Шепітько, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ, кандида ... Читати далі »

Просмотров: 518 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.11.2017


Студентка 4 курсу спеціальності «Мова та література (італійська)» Маріупольського державного університету Дар'я Науменко провела відкритий урок італійської мови у загальноосвітнй школі № 67 м. Маріуполя. Під час заняття учні 9-11 классів познайомилися з Італією, вивчили нові слова, а також дізналися про спеціальності кафедри італійської філології і діяльність Італійського культурного центру МДУ. Урок проведений у рамках підготовки до педагогічної практики.

... Читати далі »

Просмотров: 544 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.11.2017


У рамках обміну інформацією, здійснення просвітницької та правоосвітньої діяльності, проведення серед молоді освітніх заходів у сфері захисту прав людини та з метою розвитку співпраці Генеральна прокуратура України і Міністерство освіти і науки України оголошують конкурс творчих робіт, темами яких є питання покращення роботи прокурора та взаємодія між прокурором та суспільством.

Теми робіт: ... Читати далі »

Просмотров: 577 | Добавил: Прес-центр | Дата: 10.11.2017