Головна » 2017 » Листопад » 15

14 листопада професор кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету, доктор педагогічних наук, керівний партнер Академії української преси, медіа та бізнес-тренер Тетяна Іванова провела майстер-клас для першокурсників спеціальності «Реклама та зв'язки з громадськістю». Обрана тема була більш ніж актуальною – «Міфи комунікацій»Під час заняття студенти розглянули роль образів у процесі сприйняття інформації і навчилися правильно будуват ... Читати далі »

Просмотров: 638 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.11.2017


15 листопада іноземні громадяни, які є слухачами підготовчого відділення Маріупольського державного університету, відвідали спортивний комплекс вишу. Зустрів хлопців та дівчат в. о. завідувача кафедри фізичного виховання, спорту та здоров’я людини, професор Андрій Осіпцов. Він розповів про історію спорткоплексу, наявні секції та активне спортивне життя МДУ. 

... Читати далі »

Просмотров: 926 | Добавил: Press | Дата: 15.11.2017


14 листопада у рамках «Зіркового тижня» на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету пройшла відкрита лекція доктора філологічних наук, професора кафедри соціальних комунікацій Георгія Почепцова на тему «Інформаційні війни та операції впливу у бізнесі, політиці та військовій справі». Лекцію відвідали студенти спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю».

Професор розповів про сучасні тенденції розвитку мед ... Читати далі »

Просмотров: 988 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.11.2017


15 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла щорічна Міжнародна науково-практична конференція «Інформація та культура в забезпеченні сталого розвитку людства». Організатором заходу виступила кафедра культурології та інформаційної діяльності МДУ, яка здійснює підготовку фахівців за спеціальностями «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Культірологія та інформаційна діяльність», «Культурологія». Цього року конференція відбулась у новому форматі, поєднавши традиційне й інтернет-спілкування. 

... Читати далі »

Просмотров: 830 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.11.2017