Головна » 2017 » Листопад » 16

Команда Harald Binder Cultural Enterprises відкрила Програму грантів. Harald Binder Cultural Enterprises (HBCE) заснована у 2015 році культурним підприємцем та меценатом Гаральдом Біндером, що вже більше 20-ти років провадить дослідницьку діяльність в Україні та є засновником Центру міської історії у Львові.

Програма грантів спрямована на підтримку ініціатив у сфері мистецтва, культури та освіти в Україні, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи. Загальна сума гранту становить від 500  до 5 000 €   ... Читати далі »

Просмотров: 542 | Добавил: Press | Дата: 16.11.2017


Наукова бібліотека Маріупольського державного університета запрошує ознайомитися з новими виставками, які відкрилися 16 листопада.

Протягом місяця у читальному залі історичного та економіко-правового факультетів представлена книжкова експозиція, присвячена історичному минулому українського народу - геноциду 1932-1933 рр. «Голодомор в Україні: сторінками національної пам'яті».

... Читати далі »

Просмотров: 485 | Добавил: Press | Дата: 16.11.2017


На початку листопада доцент кафедри грецької філології та перекладу Маріупольського державного університета Наталя Воєвутко взяла участь у конференції «Грецька мова і термінологія», яка традиційно проходить в Афінах під егідою Президента Грецької Республіки Прокопіса Павлопулоса та за підтримки Міністерства освіти, досліджень та релігії Греції. Організаторами конференції виступили Грецьке наукове термінологічне товариство ЕЛЕТО та Афінський національний університет імені Каподістрії.

... Читати далі »

Просмотров: 662 | Добавил: Press | Дата: 16.11.2017


14 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університета відбулася зустріч засновника тижневика «Дзеркало тижня» Володимира Мостового та директора-головного редактора ПАТ «Газета «Приазовский рабочий» Миколи Токарського зі студентами спеціальності «Журналістика». 

... Читати далі »

Просмотров: 575 | Добавил: Press | Дата: 16.11.2017