Головна » 2017 » Листопад » 17

17 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч студентів спеціальності «Українська мова та література» з редактором видавництва «Темпора» Олександром Стукало та упорядницею серії антологій популярної жанрової літератури «Наші 20-ті» Яриною Цимбал.

Гості презентували нову серію з п’яти книжок різних жанрів – детективу, любовного роману, літературного репортажу, фантастики та жіночої прози, я ... Читати далі »

Просмотров: 546 | Добавил: Press | Дата: 17.11.2017


17 листопада у Маріупольському державному університеті пройшов гала-концерт Фестивалю студентської творчості «Дебют - 2017», приурочений до Дня студента. Фестиваль проводиться щорічно з метою розкриття творчого потенціалу студентів та підтримки талановитої молоді університету.

На початку концертної програми до студентства звернулася перший проректор МДУ, професор Олена Булатова. Вона тепло привітала всіх присутніх зі святом і звернула увагу на те, що у МДУ навчається ініціативна, розумна і талановита молодь. ... Читати далі »

Просмотров: 903 | Добавил: Press | Дата: 17.11.2017


Любі студенти Маріупольського державного університету!

Від усієї душі вітаю вас із Днем студента!

Сьогодні ми відзначаємо свято молодості, оптимізму та великих життєвих перспектив. Активна громадянська позиція, творчі ідеї та ініціатива молоді завжди були рушійною силою розвитку цивілізованого, демократичного суспільства. Кілька років тому незгасима енергія студентства, його ентузіа ... Читати далі »

Просмотров: 753 | Добавил: Прес-центр | Дата: 17.11.2017


Кафедра німецької та французької філології Маріупольського державного університета долучилася до святкування Тижнів Німеччини в Україні, які цього року були приурочені до 25-річчя дипломатичних відносин між ФРН та Україною. Програма Тижнів включала близько 70 заходів у 14 містах України, зокрема у Маріуполі. 

15 листопада кафедра німецької та французької філології провела круглий стіл на тему «Німеччина та німці ... Читати далі »

Просмотров: 833 | Добавил: Press | Дата: 17.11.2017