Головна » 2017 » Листопад » 22

22 листопада фахівець із бізнес-комунікацій Антуан Копен зустрівся зі студентами спеціальності «Переклад (англійська)» Маріупольського державного університету – учасниками клубу «Encounters».

Антуан Копен приїхав до України з Нідерландів і саме про свою рідну країну, її історію та ... Читати далі »

Просмотров: 645 | Добавил: Press | Дата: 22.11.2017


У рамках Днів греків Приазов’я 22 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету пройшов захід, присвячений 80-річчю грецької операції НКВС – великому терору проти грецької етнічної меншини 1937-1938 років. День пам’яті жертв політичних репресій відзначають усі народи світу з метою належного вшанування, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті й утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства. 

... Читати далі »

Просмотров: 598 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.11.2017


22 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університета пройшли історичні читання, присвячені подіям Революції Гідності. 

Зі студентами-істориками зустрілися громадські активісти Маріуполя Вадим Джувага, Афіна Хаджинова та Анатолій Бутенко. Під час спілкування учасники зустрічі пригадали перебіг Революції від її початку у листопаді 2013 року і до кривавого протистояння у лютому 2014-го, відзначивши вплив революційних подій на світосприйняття пересічних громадян Україн ... Читати далі »

Просмотров: 604 | Добавил: Press | Дата: 22.11.2017


21 листопада студенти факультету грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету переглянули фільм «Небесна сотня» з циклу документальних фільмів «Зима, яка нас змінила». Це цикл документальних фільмів про події Революції Гідності, який є спільним проектом телеканалу «1+1» («1+1 Продакшн») та Творчого об'єднання «Вавилон'13». Цей просвітницький захід на факультеті відбувся з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Після перегляду ф ... Читати далі »

Просмотров: 667 | Добавил: Press | Дата: 22.11.2017