Головна » 2017 » Листопад » 23

23 листопада у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч співробітників маріупольської поліції зі студентами. До вишу завітали начальник Центрального відділу Головного управління Національної поліції в Донецькій області, полковник поліції Микола Побойний, начальник сектору кадрового забезпечення, підполковник поліції Алла Злидарь і старший інспектор сектору кадрового забезпечення, майор поліції Вікторія Нечаєва.

«Професія поліцейського - це найпо ... Читати далі »

Просмотров: 768 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.11.2017


У Маріупольському державному університеті триває II Тиждень італійської кухні у світі, організатором якого виступає Італійський культурний центр. 23 листопада на факультеті грецької філології та перекладу студентки ОР «Магістр» спеціальності «Переклад (італійська)» Владислава Терехова і Карина Пархоменко виступили с доповіддю-презентацією на тему «Таємниці італійської кухні». Захід відвідали студенти спеціальностей «Мова та література (італійська)» і «Міжнародні відносини».

... Читати далі »

Просмотров: 660 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.11.2017


23 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбулося урочисте закриття Днів греків Приазов’я.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов. Він зазначив вагомий внесок кафедри грецької філології та перекладу у популяризацію грецької мови та культури, а також у розвиток співпраці університету з Грецією та Кіпром.

... Читати далі »

Просмотров: 863 | Добавил: Press | Дата: 23.11.2017


22 листопада студенти і викладачі факультету іноземних мов Маріупольського державного університету взяли участь у Міському інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?». Турнір проходив у 2 тури. Кожен тур включав 13 запитань, які стосувалися культури, мистецтва, історії. Ведучим традиційно виступив голова клубу «Ерудит» Віталій Алімов.

Факультет іноземних мов МДУ представляли дві команди по 6 осіб у кожній. До складу «Буревісника» увійшли факультету іноземних ... Читати далі »

Просмотров: 600 | Добавил: Прес-центр | Дата: 23.11.2017


Кафедра соціальних комунікацій Маріупольського державного університету і студенти спеціальності «Журналістика» провели круглий стіл «Штучні голодомори на Донеччині», приурочений до Дня пам’яті жертв голодоморів. Таким чином студенти і викладачі МДУ долучилися до до всеукраїнської акції «Пам’ятаємо».

В рамках круглого столу завідувач сектором культурно-просвітницької роботи наукової бібліотеки МДУ Дарина Дунук ознайомила студентів факультету філології та масових комунікацій з п ... Читати далі »

Просмотров: 538 | Добавил: Press | Дата: 23.11.2017


З 5 по 11 листопада студент Маріупольського державного університету спеціальності «Історія» Антон Самойленко разом с доцентом кафедри історичних дисциплін Світланою Арабаджи взяли участь у другому етапі міжнародного проекту «Історія починається в родині…», який відбувся у Міжнародному домі зустрічей молоді в м. Освенцимі (Польща). У проекті взяла участь молодь з України, Польщі та Німеччини. Кожен учасник презентував власні сімейні історії у вигляді інтерв’ю з рідними, які були свідками Другої світової війн ... Читати далі »

Просмотров: 569 | Добавил: Press | Дата: 23.11.2017