Головна » 2017 » Листопад » 27

27 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося спільне засідання студентських наукових товариств кафедри культурології та інформаційної діяльності «Контент» та «Парадигма» на тему «Культурологічні виміри творчості Вільяма Шекспіра».

Організаторами виступили старший викладач кафедри культурології та інформаційної діяльності Любов Дабло, керівник СНТ «Парадигма», доцент Тамара Нікольченко та керівник СНТ «Контент» ... Читати далі »

Просмотров: 608 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.11.2017


17 листопада ректор Маріупольського державного університету, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, член-кореспондент НАПН України, професор Костянтин Балабанов та проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко взяли участь у загальних зборах, присвячених 25-й річниці Національної академії педагогічних наук України.

Учасники зборів заслухали й обговорили доповідь президента НАПН України, академіка НАН і НАПН України, доктора філософських наук, Почесного професора МДУ ... Читати далі »

Просмотров: 546 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.11.2017


У Маріупольському державному університеті завершився II Тиждень італійської кухні у світі. 25 листопада в Італійському культурному центрі студенти спеціальностей «Мова та література» (італійська), «Мова та література» (англійська), «Мова та література» (німецька), «Переклад» (новогрецька) та гості з Молодіжного центру №1 взяли участь у розважальній грі «Вгадай італійську страву», організатором якої виступила студентка IV курсу спеціальності «Мова та література» (італійська) Вікторія Фучижи.

... Читати далі »

Просмотров: 545 | Добавил: Press | Дата: 27.11.2017


24 листопада на факультеті іноземних мов відбувся ІІ Англомовний учнівський дебатний турнір «Mariupol, debate!», присвячений Дню гідності та Свободи в Україні. Турнір відбувся з ініціативи Маріупольського науково-методичного центру у рамках угоди про співпрацю між МДУ та департаментом освіти Маріупольської міської ради. 

Серед експертів, які оцінювали учасників, були вчителі загальноосвітньої школи №29 Анна Мітіна, Микола Чайкін, Євгенія Ковтун, старший викладач кафедри англійської філології МДУ ... Читати далі »

Просмотров: 717 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.11.2017


26 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся ІІ міський етап Всеукраїнської олімпіади школярів з російської літератури. Участь у змаганні філологів-русистів взяли 113 осіб (учні 8-11 класів навчальних закладів міста Маріуполя). Співорганізаторами олімпіади від факультету стали старші викладачі кафедри слов’янської філології та перекладу Олена Педченко та Ганна Маслова.

Протягом трьох годин кращі знавці російської мови та літератури виконув ... Читати далі »

Просмотров: 509 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.11.2017