Головна » 2017 » Листопад » 29

29 листопада відбулася зустріч заступника Міністра юстиції України з питань євроінтеграції Сергія Петухова зі студентами Маріупольського державного університету. Спілкування проходило у дружній, невимушеній атмосфері, що дало можливість за короткий час обговорити досить широкий спектр тем.

Заступник Міністра відвідав університет уперше. Він прибув у супроводі в. о. начальника Головного територіального управління юстиції в Донецькій області Олени Павлової. Знайомство гостей з університетом почалося з оглядової ек ... Читати далі »

Просмотров: 840 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.11.2017


29 листопада у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч представників Маріупольського міського центру зайнятості зі студентами випускних курсів історичного та економіко-правового факультетів. Захід організовано за сприянням відділу з організації практик та працевлаштування випускників МДУ.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу підтримки безробітних Юлія Терещенко ознайомила студентів з правилами складання резюме та підготовки до співбесіди, продемонструвала презентацію, пов’язану зі створенням рез ... Читати далі »

Просмотров: 679 | Добавил: Press | Дата: 29.11.2017


29 листопада кафедра історичних дисциплін Маріупольського державного університету провела історичні читання, приурочені до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

У заході взяли участь першокурсники спеціальностей «Історія (середня освіта)» і «Історія та археологія». З доповідями на читання виступили викладачі кафедри історичних дисциплін.

... Читати далі »

Просмотров: 557 | Добавил: Press | Дата: 29.11.2017