Головна » 2017 » Грудень » 01

1 грудня на історичному факультеті Маріупольського державного університету відбулося засідання диспут-клубу «Виклики ХХІ століття». Темою обговорення стали «Зміни в КНР після ХIX з’їзду». Захід проходив під керівництвом доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Ніни Гаврилової та студентки IV курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Олександри Рабчевської.

У науковому засіданні взяли участь студенти спеціальностей «Міжнародні відносини ... Читати далі »

Просмотров: 669 | Добавил: Press | Дата: 01.12.2017


1 грудня у Маріупольському державному університеті відбувся регіональний етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». На цю подію з нетерпінням чекали всі студенти Донецької області. Ініціатором проекту виступає Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка». Мета конкурсної програми - виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її громадської активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. 

В рамках конкурсу жур ... Читати далі »

Просмотров: 894 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.12.2017


У рамках програми «Східне партнерство» Ґете-інститут спільно з Бременським університетом організує Другу зимову академію: «Освіта з Європою», що проходитиме з 4 по 6 грудня у місті Бремен. У програмі візьме участь завідувач кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Юлія Кажан.

Метою заходу є розробка концепту міжнародного мережевого університету. Програма націлена на молодих керівників, які працюють у державних та недержавних освітніх установах. Разо ... Читати далі »

Просмотров: 546 | Добавил: Press | Дата: 01.12.2017


1 грудня на великій перерві в актовій залі Маріупольського державного університету пройшов соціальний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. Його мета – підвищення обізнаності молоді про ВІЛ/СНІД, про діагностику захворювання та його профілактику, демонстрація солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.

Програма, органі ... Читати далі »

Просмотров: 691 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.12.2017


З 27 по 30 листопада на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся ряд заходів, приурочений до Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій. 

Зі студентами були проведені кураторські години за темою: «Голодомор: геноцид України у 1932-1933 роках», а також хлопці та дівчата переглянули документальну стрічку «Голодомор. Україна. ХХ століття». 

... Читати далі »

Просмотров: 460 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.12.2017