Головна » 2017 » Грудень » 04

4 грудня відбулось урочисте вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації першій групі адвокатів, які проходили курси на базі Маріупольського державного університету. 34 слухача успішно завершили навчання, організоване Центром підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ за сприяння Апеляційного суду Донецької області у м. Маріуполі. Серед них були і випускники Маріупольського державного університету.

Сертифікати про підвищення кваліфікації адвокатів вручали ректор МДУ, професор, ... Читати далі »

Просмотров: 1260 | Добавил: Press | Дата: 04.12.2017


4 грудня до Маріупольського державного університету завітали делегат Міжнародного Комітету Червоного Хреста щодо захисту цивільного населення Крістіна Гонта, начальник відділу водопостачання і житлових умов Маріупольського Червоного Хреста Олексій Павленко та начальник відділу економічної безпеки населення Олексій Бодня.

... Читати далі »

Просмотров: 510 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.12.2017


3 грудня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з основ правознавства. Організаторами виступили Маріупольський науково-методичний центр та кафедра права та публічного адміністрування МДУ. 

В олімпіаді взяли участь 49 учнів шкіл Маріуполя, які продемонстрували свої знання в області права. Завдання учнівської олімпіади передбачали виконання правової вікторини, вирішення правових ситуацій та відповіді на загальні питання.

... Читати далі »

Просмотров: 559 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.12.2017


Доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи взяла участь у Фестивалі живої історії, який відбувся у Києві (1-2 грудня). 

У рамках Фестивалю живої історії студенти, журналісти, аспіранти, дослідники, дизайнери, соціологи, громадські активісти втілювали авторські проекти в галузі публічної історії. Кожен проект мав на меті створення простору для суспільного діалогу й обговорення складних моментів історії.

... Читати далі »

Просмотров: 772 | Добавил: Press | Дата: 04.12.2017


3 грудня на базі Маріупольського державного університета відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. Організаторами виступили Маріупольський науково-методичний центр та кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ.

У змаганні юних ерудитів взяли участь учні 9-11 класів навчальних закладів Маріуполя. Протягом трьох годин кращі знавці економіки виконували завдання, демонструючи свою логіку та теоретичне знання. Таким чином був перевірен рівень економічного мислення учнів, їх світогляд т ... Читати далі »

Просмотров: 518 | Добавил: Прес-центр | Дата: 04.12.2017