Головна » 2017 » Грудень » 05

5 грудня відбулося урочисте відкриття Турніру Головного управління Національної поліції в Донецькій області з міні-футболу та волейболу за Кубок Миру, приуроченого до Дня Збройних Сил України. У змаганнях братимуть участь команди Маріупольського державного університету, Донецького юридичного інституту МВС України, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Управління патрульної поліції Маріуполя, Управління поліції охорони в Донецькій області, військової частини 3057 Національної гвардії України і Головного управління ДСНС України в Донецькій області. 

... Читати далі »
Просмотров: 828 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.12.2017


10 січня 2018 року на базі Маріупольського державного університету на факультеті грецької філології та перекладу відбудеться І етап Всесвітньої олімпіади з новогрецької мови. Олімпіаду проводить Салонікський університет імені Аристотеля і Центр грецької мови під егідою Міністерства освіти, науки і релігії Греції.

Метою олімпіади з новогрецької мови є визначення і розвиток інтелектуальних здібностей, глибини знань новогрецької мови, розкриття творчого потенціалу, створення необхідних умов для підтримки талановитої молод ... Читати далі »

Просмотров: 1192 | Добавил: Press | Дата: 05.12.2017