Головна » 2017 » Грудень » 08

7 грудня в рамках проведення Всеукраїнського тижня права в Юридичній клініці Маріупольського державного університету відбувся День відкритих дверей. Захід організовано керівником Юридичної кліники МДУ, старшим викладачем кафедри права та публічного адміністрування Наталею Загородньою.

Проведення Всеукраїнського тижня права має на меті підвищення рівня правової культури населення, інформування громадян щодо їхніх конституційних прав та обов'язків, можливостей їх реалізації та захисту.

... Читати далі »

Просмотров: 766 | Добавил: Press | Дата: 08.12.2017


8 грудня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету пройшла ІV Міжнародна науково-практична конференція «Особливості інтеграції країн у світовий економічний та політико-правовий простір». Форум був присвячений 20-річчю кафедри економіки та міжнародних економічних відносин МДУ, яка традиційно виступила його організатором.

Співорганізаторами були партнери кафедри – провідні виші Польщі, Грузії, Молдови, Болгарї, а також Департамент з питань економіки Маріупольської міської ради ... Читати далі »

Просмотров: 822 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.12.2017


7 грудня відбулося урочисте закриття Школи педагогічної майстерності викладачів Маріупольського державного університету. Робота освітнього проекту проходила під керівництвом професора кафедри дошкільної освіти, кандидата педагогічних наук Юлії Косенко.

Програма розроблена з метою підвищення педагогічної майстерності викладачів університету, які забезпечують підготовку кваліфікованих кадрів за різними напрямами, спеціальностями, освітніми програмами. 

... Читати далі »

Просмотров: 768 | Добавил: Press | Дата: 08.12.2017


Сьогодні свій ювілей відзначає кафедра економіки та міжнародних економічних відносин Маріупольського державного університету, яка має потужний кадровий склад і неодноразово визнавалася кращою в університеті. Дружний і працьовитий колектив кафедри – це не лише авторитетні вчені і талановиті педагоги, але й енергійні, працьовиті, віддані справі люди, для яких на першому місці завжди буде якість виконаної роботи.

Трохи історії. Кафедра міжнародної економіки була створена у 1997 ро ... Читати далі »

Просмотров: 1131 | Добавил: Прес-центр | Дата: 08.12.2017


Цієї неділі студентка IV курсу спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету Еліна Прокопчук одержала перемогу в конкурсі для журналістів на краще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. За творчу роботу студентка отримала призове місце у номінації «Кращий студентський матеріал».

Конкурс проводився в межах проекту ЕС Association4U, інформаційним партнером якого виступив сайт « ... Читати далі »

Просмотров: 743 | Добавил: Press | Дата: 08.12.2017