Головна » 2017 » Грудень » 13

13 грудня у грецькому культурному центрі «Меотида» за ініціативою Генерального консульства Греції у Маріуполі відбулося відкриття виставки картин з приватної колекції Генерального консула Греції у Маріуполі пані Елені Георгопулу. До показу виставки приурочили культурну програму, присвячену справжнім перлинам Греції та її островам «Вікно у Грецію: Острови східного Егейського моря». Співорганізатором заходу виступила кафедра грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету.

Усіх ... Читати далі »

Просмотров: 893 | Добавил: Press | Дата: 13.12.2017


Кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету провела засідання клубу «Encounters», на яке зазвичай запрошуються носії англійської мови. Цього разу до МДУ завітали Дейвон Джорман (США, штат Юта) і Томас Петерсон (Норвегія, Осло). Вони зустрілися з викладачами кафедри та студентами спеціальностей «Переклад (англійська)» і «Міжнародна економіка». 

Дейвон Джорман розповів про культурні традиції штату Ют ... Читати далі »

Просмотров: 795 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.12.2017


13 грудня в рамках проекту GoEast відбувся тренінг зі студентами Маріупольського державного університету, які вирушать до Ужгороду за програмою обміну GOxChange

Захід провели координатор GoEast Світлана Колодій, координатор проекту GOxChange Юлія Федотовських та член команди проекту GOxChange Сергій Плашенко.

... Читати далі »

Просмотров: 748 | Добавил: Press | Дата: 13.12.2017