Головна » 2017 » Грудень » 15

15 грудня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл на тему «Факти порушення прав людини як інформаційний привід для створення журналістського матеріалу». Організатором виступила кафедра соціальних комунікацій.

У заході взяли участь студенти спеціальностей «Журналістика. Журналістика» і «Журналістика. Реклама та зв’язки з громадськістю», викладачі, правозахисники, юристи, представники Національної поліції України. Серед гостей заходу були ... Читати далі »

Просмотров: 677 | Добавил: Press | Дата: 15.12.2017


15 грудня кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету провела олімпіади, присвячені питанням євроатлантичної інтеграції, для студентів ОС «Магістр» спеціальності «Переклад (англійська)».

Старший викладач кафедри Михайло Тарапатов провів олімпіаду з усного послідовного перекладу за тематикою «NATO-UKRAINE RELATIONS». Студенти продемонстрували володіння політичною термінологією та знання перекладацьких трансформацій. Перемогу в олімпіаді здобула студент ... Читати далі »

Просмотров: 528 | Добавил: Press | Дата: 15.12.2017