Головна » 2017 » Грудень » 22

Традиційні зустрічі з носіями мови є одним з найефективніших методів вивчення іноземної мови, який активно застосовується на кафедрі теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету. Такі заходи допомогають подолати мовний бар’єр, адже саме це найчастіше стоїть на заваді вільного спілкування англійською мовою у багатьох людей. Цього тижня на запрошення в. о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу Марії Смирнової до студентів спеціальності «Переклад (англійська)» завітав американець Нейтон Пенфолд ... Читати далі »

Просмотров: 639 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.12.2017


22 грудня в Італійському культурному центрі Маріупольського державного університету прийшло святкування італійського Різдва. Захід підготували директор центру Елла Кумуржи і студентки 3, 4 курсів спеціальності «Мова та література (італійська)» Олександра Федотова, Тетяна Топалова та Олена Обухович.  

На різдвяне свято в італійському стилі завітали студенти спеціальностей «Мова та література (італійська)», &la ... Читати далі »

Просмотров: 606 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.12.2017


22 грудня студенти і викладачі Маріупольського державного університету відвідали новорічне свято у Маріупольській загальноосвітній школі-інтернаті №2. Студактив і керівництво економіко-правового факультету привітали дітей з прийдешніми святами і передали їм подарунки, зібрані під час благодійної акції  «Ялинка мрій». Акція проводиться у МДУ вже сім років поспіль у рамках благодійного проекту «З теплом у серці».

Читайте також:  ... Читати далі »

Просмотров: 616 | Добавил: Press | Дата: 22.12.2017


21-22 грудня у Маріупольському державному університеті проходив семінар на тему «Імплементація Угоди про асоціацію України-ЄС: як працювати регіональному журналісту». Освітній захід організований у рамках договору про співпрацю між МДУ та Академією української преси за фінансової підтримки Фонду Конрада Аденауера (Німеччина). 

На відкритті семінару з вітальним словом до присутніх звернувся ректор МДУ, професор Костянтин Балабанов. Він підкреслив актуальність обраної теми, а також велику роль, яку відіграють журн ... Читати далі »

Просмотров: 466 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.12.2017


22 грудня кафедра теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету організувала конкурс «Christmas traditions», приурочений до новорічних свят. У змаганні знавців англійської мови взяли участь студенти спеціальностей «Переклад (англійська)» і «Мова та література (італійська)», а також учні НВК «гімназія-школа» № 27 разом із вчителем Людмилою Петрашиною, яка увійшла до складу журі конкурсу.

В. о. завідувача кафе ... Читати далі »

Просмотров: 623 | Добавил: Press | Дата: 22.12.2017