Головна » 2017 » Грудень » 26

26 грудня з ініціативи відділу з організації практик та працевлаштування випускників у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів з представниками Маріупольської міської ради. Перспективи працевлаштування з молоддю обговорили співробітники департаменту соціального захисту населення Сергій Голубков і Віта Іваннікова, начальник відділу оцінювання та розвитку персоналу Ірина Сабельнікова, начальник відділу кадрів та організаційного планування Світлана Гапонова. На зустрічі були присутні магістранти економіко-правового, історичного факультетів, факультету філології та масових ком ... Читати далі »

Просмотров: 659 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.12.2017


22 грудня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся I Французькомовний фонетичний конкурс «Майже як французи» для учнів 5-11 класів, які вивчають французьку мову. З ініціативою проведення цього конкурсу виступили викладачі французької мови - старший викладач кафедри італійської філології Наталія Лоскутова і доцент кафедри німецької та французької філології Галина Морєва.

Пропозиція прийшлася до вподоби як вчителям французької мо ... Читати далі »

Просмотров: 535 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.12.2017


23 грудня завершилися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників вищих навчальних закладів на базі Маріупольського державного університету за довгостроковою програмою «Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників ВНЗ».

Протягом двох місяців працівники навчального відділу та відділу аспірантури і докторантури МДУ, а також методисти Маріупольського професійного машинобудівельного ліцею та Маріупольського професійного ліцею будівництва підвищували свій кваліфікаційний рівень у стінах універси ... Читати далі »

Просмотров: 624 | Добавил: Press | Дата: 26.12.2017


23 грудня, напередодні святкування Нового року, відбулося яскрава святкова програма для дітей викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету.

Організаторами новорічного концерту виступили Молодіжній центр і профком МДУ. Цього року вже не вперше до підготовки розважальної програми долучилися студенти спеціальності «Дошкільна освіта» під керівництвом професора кафедри дошкільної освіти Юлії Косенко. Вони показали лялькову виставу «Рукавичка», як ... Читати далі »

Просмотров: 684 | Добавил: Press | Дата: 26.12.2017