Головна » 2017 » Грудень » 28

28 грудня відбулася конференція трудового колективу Маріупольського державного університету. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про результати діяльності вишу у 2017 році, який представив ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов.

На початку виступу ректор відзначив, що, незважаючи на складну військово-політичну ситуацію у регіоні, цей рік ознаменувався злагодженою та результативною роботою колективу університету за всіма напрямк ... Читати далі »

Просмотров: 946 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


Минулого тижня студенти Маріупольського державного університету відвідали Верховну Раду і Кабінет Міністрів України. Екскурсію коридорами влади для активної молоді організував народний депутат України Дмитро Лубінець, який 25 жовтня проводив відкриту лекцію-дискусію у МДУ. Обговорювали важливу й актуальну для регіону тему – «Геополітичний вплив україно-грецьких відносин на глобальну світову політику».

За підсумками дискусії чотири студенти факультету грецької філології та перекладу, які поставили найкращі запитання спікеру, у я ... Читати далі »

Просмотров: 583 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017


Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 469-л від 14 грудня 2017 року Маріупольський державний університет отримав ліцензію на підготовку магістрів за спеціальністю «Системний аналіз». Ліцензований обсяг набору на денну і заочну форми навчання складає 30 осіб. По завершенні навчання на другому (магістерському) рівні студент отримає кваліфікацію «магістр системного аналізу».

Перший набір на ОС «Бакалавр» спеціальності «Системний аналіз» МДУ здійсни ... Читати далі »

Просмотров: 857 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


Відповідно до рішення Акредитаційної комісії України від 13 грудня 2017 року (протокол № 127), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1676 від 26 грудня 2017 року, визнано акредитованою магістерську програму «Право» за спеціальністю 081 Право у Маріупольському державному університеті. Таким чином, МДУ підтвердив відповідність кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного й інформаційного забе ... Читати далі »

Просмотров: 843 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


24 грудня доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи презентувала настільну гру з історії Маріуполя «Маріуполь step by step» увільному просторі «Halabuda». Організатором заходу виступила німецько-українська платформа «Kyiv Dialogue».

Гра «Маріуполь step by step» розроблена студентами спеціальності «Історія» і членами студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ в рамках конкурсу малих грантів, який про ... Читати далі »

Просмотров: 660 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017


27 грудня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл  «Виклики та можливості для ЗМІ Маріуполя у 2018 році». Організаторами виступили громадські організації «Донецький інститут інформації» (Київ) і «Media in Cooperation and Transition» (Берлін) спільно з МДУ за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

До участі були запрошені студенти спеціальності «Журналістика» і «Реклама та з ... Читати далі »

Просмотров: 522 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017