Головна » 2017 » Грудень » 28

28 грудня відбулася конференція трудового колективу Маріупольського державного університету. Головним питанням порядку денного було обговорення звіту про результати діяльності вишу у 2017 році, який представив ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов.

На початку виступу ректор відзначив, що, незважаючи на складну військово-політичну ситуацію у регіоні, цей рік ознаменувався злагодженою та результативною роботою колективу університету за всіма напрямк ... Читати далі »

Просмотров: 503 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


Минулого тижня студенти Маріупольського державного університету відвідали Верховну Раду і Кабінет Міністрів України. Екскурсію коридорами влади для активної молоді організував народний депутат України Дмитро Лубінець, який 25 жовтня проводив відкриту лекцію-дискусію у МДУ. Обговорювали важливу й актуальну для регіону тему – «Геополітичний вплив україно-грецьких відносин на глобальну світову політику».

За підсумками дискусії чотири студенти факультету грецької філології та перекладу, які поставили найкращі запитання спікеру, у я ... Читати далі »

Просмотров: 225 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017


Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 469-л від 14 грудня 2017 року Маріупольський державний університет отримав ліцензію на підготовку магістрів за спеціальністю «Системний аналіз». Ліцензований обсяг набору на денну і заочну форми навчання складає 30 осіб. По завершенні навчання на другому (магістерському) рівні студент отримає кваліфікацію «магістр системного аналізу».

Перший набір на ОС «Бакалавр» спеціальності «Системний аналіз» МДУ здійснив у 2013 році. Підготовку фахівців забезпе ... Читати далі »

Просмотров: 433 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


Відповідно до рішення Акредитаційної комісії України від 13 грудня 2017 року (протокол № 127), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1676 від 26 грудня 2017 року, визнано акредитованою магістерську програму «Право» за спеціальністю 081 Право у Маріупольському державному університеті. Таким чином, МДУ підтвердив відповідність кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного й інформаційного забе ... Читати далі »

Просмотров: 423 | Добавил: Прес-центр | Дата: 28.12.2017


24 грудня доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи презентувала настільну гру з історії Маріуполя «Маріуполь step by step» увільному просторі «Halabuda». Організатором заходу виступила німецько-українська платформа «Kyiv Dialogue».

Гра «Маріуполь step by step» розроблена студентами спеціальності «Історія» і членами студентського наукового історико-археологічного товариства МДУ в рамках конкурсу малих грантів, який про ... Читати далі »

Просмотров: 264 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017


27 грудня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл  «Виклики та можливості для ЗМІ Маріуполя у 2018 році». Організаторами виступили громадські організації «Донецький інститут інформації» (Київ) і «Media in Cooperation and Transition» (Берлін) спільно з МДУ за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 

До участі були запрошені студенти спеціальності «Журналістика» і «Реклама та з ... Читати далі »

Просмотров: 184 | Добавил: Press | Дата: 28.12.2017