Головна » 2017 » Грудень » 29

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Період новорічних свят незмінно пов'язаний із новими планами, мріями та надіями. Підбиваючи підсумки минулого року, хочу сказати, що він був непростим. Як і всі труднощі, цей рік перевіряв на міцність нас і наше оточення, показував, кому можна довіряти, а ... Читати далі »

Просмотров: 564 | Добавил: Press | Дата: 29.12.2017


28 грудня у прокуратурі Донецької області відбулося нагородження переможців конкурсу творчих робіт, організованого у рамках співпраці Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України. Чотири з п'яти переможців, чиї роботи визнані кращими в області, є студентами Маріупольського державного університету. Дипломи обласної прокуратури отримали студенти спеціальності «Право» Анастасія Бобков ... Читати далі »

Просмотров: 578 | Добавил: Press | Дата: 29.12.2017


Напередодні Нового року Молодіжний центр і студентський актив Маріупольського державного університету підготували святковий концерт для викладачів, співробітників та студентів вишу. Святкова програма включала творчі номери у виконанні солістів університету, народного ансамблю танцю «Промінь» (художній керівник – Юлія Мезікова) та ансамблю сучасного танцю «Equilibrium» (художній керівник – Сергій Костюченко). Найочікуванішими гостями свята були Дід Мороз зі Снігуронькою, а також символ прейдешнього року - пес на імя Локі. За доброю традицією на свято до МДУ завітала Генеральний консул Греції в Маріуполі ... Читати далі »

Просмотров: 807 | Добавил: Прес-центр | Дата: 29.12.2017


Напередодні новорічних свят студенти I-III курсів факультету іноземних мов Маріупольського державного університету привітали дітей сіл Привільне та Ольгінка з Новим роком та Різдвом Христовим. Святкові культурно- розважальні програми організовані спільно з благодійною організацією «Карітас Маріуполь».

Вже не перший рік студенти МДУ влаштовують новорічні концерти для дітей із довколишніх сіл. Родзинкою цьогорічної програми стала вистава «Вечори на хуторі біля Диканьки», яку підготували студенти Тет ... Читати далі »

Просмотров: 562 | Добавил: Press | Дата: 29.12.2017