Головна » 2018 » Січень » 31

30 січня з нагоди початку програми «Демократична школа: підтримка освітніх реформ в Україні» (2018-2021) у Києві відбулася конференція, на яку були запрошені представники Міністерства освіти і науки України, директори шкіл-учасниць і їх тренери, експерти, представники преси. Одним із тренерів проекту, які взяли участь у конференції, була доцент кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету Світлана Арабаджи. Вона вже другий рік є учасницею програми і наставницею шістьох шкіл з Одеської, Херсонської, Вінницької, Харківської та Дніпропетровської областей. 

... Читати далі »

Просмотров: 358 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.01.2018


Кафедра математичних методів та системного аналізу Маріупольського державного університету видала навчальний посібник «Математичні основи та технології системного аналізу» для студентів спеціальності «Системний аналіз». Авторами посібника є викладачі кафедри Юрій Коляда, Катерина Меркулова, Еліна Зайцева, Ірина Тимофєєва, Оксана Дяченко, Наталія Ротаньова та Сергій Крівенко.

Навчальний посібник написано із використанням досвіду роботи авторів у процесі викладання навчальних дисциплін та участі у низці про ... Читати далі »

Просмотров: 358 | Добавил: Прес-центр | Дата: 31.01.2018