Головна » 2018 » Лютий » 07

Протягом трьох тижнів на початку року 11 кращих студентів Маріупольського державного університету проходили практику у Міністерстві закордонних справ України. Старшокурсники-міжнародники стажувалися у Департаменті консульської служби, Департаменті державного протоколу, Департаменті менеджменту персоналу, Відділі державного архіву.

Під час практики студенти ознайомилися зі структурою МЗС України, специфікою роботи відділів і департаментів, набули навичок підготовки службової кореспонденції. Також практиканти скористали ... Читати далі »

Просмотров: 372 | Добавил: Прес-центр | Дата: 07.02.2018


Маріупольський державний університет запрошує всіх бажаючих долучатися до загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!», який стартував у червні 2017 року. Він реалізується Міністерством юстиції України у співпраці із системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Метою проекту є підвищення юридичної грамотності українців і формування нової правової культури у суспільстві.  ... Читати далі »

Просмотров: 304 | Добавил: Press | Дата: 07.02.2018