Головна » 2018 » Лютий » 19

19 лютого у Маріупольському державному університеті пройшла зустріч учасників програми студентського обміну між різними регіонами України «GOxChange». У програмі беруть участь 30 студентів МДУ і 19 студентів Ужгородського національного університету. 

Програму реалізує громадська ініціатива «GoEast» разом із Маріупольським держуніверситетом та Ужгородським національним університетом за підтримки «European Endowment for Democracy» і Міністерства молоді та спорту України. «GoEast» ... Читати далі »

Просмотров: 479 | Добавил: Прес-центр | Дата: 19.02.2018


17 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України. Захист робіт проводиться щорічно під егідою Міністерства освіти і науки України і вже третій рік поспіль – на базі МДУ.

Головною метою Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт старшокласників-членів Малої академії наук України є виявлення та підтримки інтелектуально обдарованої молоді, залучення школярів до науково-дослідної і експ ... Читати далі »

Просмотров: 262 | Добавил: Press | Дата: 19.02.2018