Головна » 2018 » Лютий » 21

21 лютого у Маріупольському державному університеті пройшла XIII Спартакіада викладачів і співробітників. Організаторами за традицією виступили кафедра фізичного виховання, спорту та здоров'я людини спільно sз профкомом МДУ. Спортивний захід націлений на популяризацію здорового способу життя та на зміцнення корпоративного духу. У змаганнях взяли участь близько 40 осіб.

Із відкриттям спартакіади присутніх привітав п ... Читати далі »

Просмотров: 553 | Добавил: Press | Дата: 21.02.2018


21 лютого у Маріупольському державному університеті відзначили Міжнародний день рідної мови. Слухачі підготовчих курсів, які приїхали з Народної Республіки Бангладеш, підготували тематичну презентацію та розповіли історію появи свята, пов'язану із трагічними подіями в історії їх країни. 

21 лютого 1952 року у Бангладеші влада жорстоко придушила демонстрацію протесту проти урядової заборони на використання у країні бенгальської мови. Відтоді цей день у Бангладеші став днем полеглих за рідну мову.  ... Читати далі »

Просмотров: 253 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.02.2018


Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні оголошують конкурс «Стажування студентів в аналітичних центрах» у межах «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України».

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів ... Читати далі »

Просмотров: 254 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.02.2018