Головна » 2018 » Лютий » 22

21 лютого співробітники та студенти Маріупольского державного університету відвідали семінар-тренінг, присвячений проблемам гендерної рівності. Захід організований за сприяння організацій «ООН Жінки», «Український жіночий фонд» та Програми розвитку ООН. Тренерами виступили спеціалістка з програмних питань структури «ООН Жінки» Уляна Біла та журналістка, ґендерна експертка Ольга Веснянка.

У семінарі взяли участь директор Центру ґендерних досліджень і освіти ... Читати далі »

Просмотров: 299 | Добавил: Press | Дата: 22.02.2018


22 лютого відбувся регіональний круглий стіл на тему «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку», у якому взяли участь викладачі кафедри права та публічного адміністрування Маріупольського державного університету.

Круглий стіл проходив на базі Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України. На відкритті заходу присутніх привітав ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний. До обговорення долучилися науковці, юристи-практики, студенти та курсанти. ... Читати далі »

Просмотров: 317 | Добавил: Press | Дата: 22.02.2018


21 лютого учасники програми студентського обміну «GOxChange» відвідали Музей історії та археології Маріупольського державного університету. Екскурсію музеєм для студентів з Ужгорода провели студенти-історики, члени студентського історико-археологічного наукового товариства МДУ Олександра Воротілова і Володимир ШаргородськийВони розповіли гостям про стародавні знахідки, отримані у результаті роботи археологічної експедиції університету.

... Читати далі »

Просмотров: 306 | Добавил: Press | Дата: 22.02.2018