Головна » 2018 » Лютий » 27

27 лютого у Маріупольському державному університеті відбувся міжкафедральний методичний семінар історичного факультету на тему «Якість освітніх досліджень в Україні та представлення результатів наукових студіювань у міжнародних наукометричних базах даних: досвід УАДО».  Доповідачем виступив доцент кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ В’ячеслав Кудлай. Він розповів присутнім про досвід, отриманий під час Першої Зимової школи Української асоціації дослідників освіти «Європейські індикатори якості освітніх досліджень».

... Читати далі »

Просмотров: 340 | Добавил: Press | Дата: 27.02.2018


26 лютого на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету пройшла відкрита лекція на тему «Ментальність людини Донбасу: історія та сучасність» для студентів з Ужгорода. Актуальну тему розкрила завідувач кафедри педагогіки та освіти МДУ, доцент Леніна Задорожна-Княгницька. Вона зосередила увагу присутніх на особливостях формування ментальних рис жителів Донбасу та Приазов’я та становлення соціокультурного простору в умовах викликів, перед якими стоїть Україна. 

... Читати далі »

Просмотров: 283 | Добавил: Press | Дата: 27.02.2018


Американські Ради з міжнародної освіти у рамках Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні та Проекту формування академічної доброчесності в школі за підтримки Посольства США в Україні та у партнерстві із Міністерством освіти і науки України оголошують II Відкритий всеукраїнський студентсько-учнівський конкурс соціальної реклами «Чесність починається з тебе».

Метою проведення конкурсу є втілення кращої проектної пропозиції популяризації академічної доброчесності або проектної пропозиції попул ... Читати далі »

Просмотров: 270 | Добавил: Press | Дата: 27.02.2018