Головна » 2018 » Березень » 05

Міністерство освіти і науки України разом із Міністерством освіти, молоді та спорту Чеської Республіки оголошують конкурс українсько-чеських науково-дослідних проектів. До участі запрошуються науковці закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, підприємств, молоді вчені та викладачі. Переможці конкурсу зможуть реалізувати власний проект у 2019-2020 роках.

Конкурс проводиться з метою сприяння встановленню та розвитку якісного науково-технологічного співробітництва між науковцями обох країн. ... Читати далі »

Просмотров: 246 | Добавил: Press | Дата: 05.03.2018


Протягом шести тижнів на початку року проректор з міжнародних зв’язків Маріупольського державного університету, професор Микола Трофименко проходив стажування у Сполучених Штатах Америки за програмою Державного департаменту США «Інститут з Американістики з питань формування національної політики у галузі національної безпеки» (SUSI). 

Програма розроблена для викладачів закладів вищої освіти, керівників та лідерів громадської думки з різних країн світу. Її мета – поліпшити якість викладання американістики у вишах за межами США. Стажування включало інтенсивну академічну програму в Університеті Делавера (Ньюарк) т ... Читати далі »

Просмотров: 850 | Добавил: Прес-центр | Дата: 05.03.2018