Головна » 2018 » Березень » 06

Минулого тижня студенти I-IV курсів спеціальності «Дошкільна освіта» Маріупольського державного університету звітували про завершення педагогічної практики. Протягом 2-х або 3-х тижнів (залежно від курсу) студенти набували практичних навичок на базі закладу дошкільної освіти № 125 «Червона гвоздика» під керівництвом професора кафедри дошкільної освіти Юлії Косенко. Вони працювали з дошкільниками різних вікових груп, спостерігали за роботою вихователів, спілкувалися та грали з дітьми, проводили навчальні та розважальні заходи.

... Читати далі »

Просмотров: 295 | Добавил: Прес-центр | Дата: 06.03.2018


6 березня у Маріупольському державному університеті відбувся святковий концерт до 8 Березня, організований Молодіжним центром МДУ. У цей день в актовій залі зібралися викладачі, співробітники та студенти вишу. Також на свято завітала Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу

За традицією тепло і душевно жінок та дівчат привітав ректор МДУ, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зауважив, що пишається тим, що працю ... Читати далі »

Просмотров: 565 | Добавил: Press | Дата: 06.03.2018


30 вчителів маріупольських шкіл, які викладають українську мову та літературу і зарубіжну літературу, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету.

Навчання відбувалося за програмою «Інноваційні освітні технології викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури». Слухачі курсів познайомилися з інноваційними методами викладання української та зарубіжної літератури, вітчизняними і закордонними досягне ... Читати далі »

Просмотров: 339 | Добавил: Press | Дата: 06.03.2018


На початку березня співробітники Наукової бібліотеки Маріупольського державного університету відвідали Посольство США в Україні у рамках програми «Американські центри». Заступник директора Наукової бібліотеки Світлана Назар’єва та бібліограф І категорії Олена Охріменко отримали рекомендації щодо створення на базі бібліотеки МДУ Американського центру у рамках проекту «Американська поличка». 

Привітала учасників проекту керівник програми «Американські центри» ... Читати далі »

Просмотров: 384 | Добавил: Press | Дата: 06.03.2018