Головна » 2018 » Березень » 14

14 березня студенти економіко-правового факультету Маріупольського державного університету були запрошені на екскурсію до Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Будівлю главку відвідали хлопці та дівчата, які навчаються на спеціальностях «Системний аналіз» і «Кібербезпека», у супроводі викладачів кафедри математичних методів та системного аналізу. Екскурсію проводив старший інспектор відділу соціально-гуманітарної роботи управління кадрового забезпечення ГУНП в Донецькій області, майор поліції Олександр Український

... Читати далі »

Просмотров: 291 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.03.2018


14 березня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова зустрілася зі студентством Маріупольського державного університету. Вона прочитала лекцію майбутнім юристам на тему «Правовий статус державних службовців та особливості проходження державної служби».

Під час лекції студенти дізналися про специфіку роботи на державній службі та умови працевлаштування на посади держслужби. Скориставшись можливістю, молодь поцікавилася, я ... Читати далі »

Просмотров: 406 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.03.2018


Маріупольський державний університет запрошує учнів 9-11 класів до участі у Загальноміському конкурсі «Мій Маріуполь: реалії та перспективи економічного розвитку». Конкурс проходить за підтримки Департаменту освіти і Департаменту з питань економіки Маріупольської міської ради з метою розвитку творчого і наукового потенціалу молоді та сприяння соціально-економічному розвитку міста.

Для участі у конкурсі учні загальноосвітніх закладів міста мають подати на розгляд журі ... Читати далі »

Просмотров: 271 | Добавил: Прес-центр | Дата: 14.03.2018