Головна » 2018 » Березень » 21

До 2 квітня на базі Пункту консультації та реєстрації на ЗНО випускників минулих років вноситимуться зміни до реєстраційних даних. Пункт надає послуги на безоплатній основі на базі Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами МДУ.

Якщо Вам потрібно відредагувати інформацію, надану при реєстрації електронного кабінету на сайті testportal.gov.ua, звертайтеся за адресою: пр. Будівельників, 129, каб. 215.

... Читати далі »

Просмотров: 273 | Добавил: Прес-центр | Дата: 21.03.2018


21 березня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбулось урочисте підбиття підсумків ХІV Конкурсу літературних перекладів «ПереКЛАДач», у якому взяли участь студенти МДУ та учні 27 закладів середньої освіти Маріуполя. Цього разу журі розглядало найбільшу кількість робіт за всю історію конкурсу – 192.

Конкурс проходить щороку з ініціативи студентського наукового товариства «ПереКЛАДач» і кафедри слов’янської філології т ... Читати далі »

Просмотров: 394 | Добавил: Press | Дата: 21.03.2018


20 березня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулося святкування Міжнародного дня Франкофонії. До заходу долучилися студенти МДУ та учні загальноосвітніх закладів Маріуполя, які вивчають французьку мову.

Міжнародний день Франкофонії відзначається по всьому світу, об’єднуючи тих, для кого французька мова є рідною, і тих, хто розмовляє нею або вивчає її. Під час пізнавально-розважальних заходів учасники слухають французькі пісні, дізнаються цікаві факти щодо французької мови, див ... Читати далі »

Просмотров: 272 | Добавил: Press | Дата: 21.03.2018


Минулого тижня в. о. завідувача кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету, доцент Юлія Кажан відвідала низку науково-освітніх заходів у рамках підготовки тренерів для підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов (англійської, німецької та французької) відповідно до Концепції «Нова українська школа». Список тренерів, які допомагатимуть здійснювати реформу шкільної освіти, затвердило Міністерство освіти і науки України. Програма підготовки організована Британською Радою в Україні, Ґете-Інститутом в Україні та Посольством Франції в Україні. 

... Читати далі »

Просмотров: 428 | Добавил: Press | Дата: 21.03.2018


З 19 по 22 квітня у Чернигові відбудеться XXIV сесія Єврошколи (EU Study Days). До участі запрошується студенти-старшокурсники та випускники українських закладів вищої освіти (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України. Проект здійснюється у рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні.

Для участі у EU Study Days потрібно заповнити анкету за посиланням. Дедлайн п ... Читати далі »

Просмотров: 273 | Добавил: Press | Дата: 21.03.2018