Головна » 2018 » Березень » 22

22 березня у Маріупольському державному університеті відбувся урочистий концерт, присвячений святкуванню 197-ї річниці проголошення незалежності Греції. Організаторами заходу виступили Генеральне консульство Греції у Маріуполі, Федерація грецьких товариств, Маріупольський державний університет та Маріупольське товариство греків.
... Читати далі »

Просмотров: 377 | Добавил: Press | Дата: 22.03.2018


22 березня у Маріупольському державному університеті відбулася зустріч студентів із директором з розвитку компанії «Selfinvest» Артемом Руденком. МДУ вже другий рік співпрацює із «Selfinvest» – студентською рекрутинговою компанією, яка спеціалізується на офіційному працевлаштуванні студентів у Німеччині.
... Читати далі »

Просмотров: 248 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018


«Те, чого я хочу досягти, є для мене найсильнішою мотивацією», - зауважила молода українська поетеса з Луганщини, кураторка безкоштовних курсів української мови у Запоріжжі Олена Ольшанська у розмові зі студентами Маріупольського державного університету. Зустріч проходила на факультеті філології та масових комунікацій у рамках підготовки до Міжнародного фестивалю «Маріупольська книжкова толока», партнером якого виступає МДУ.

... Читати далі »

Просмотров: 204 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018


22 березня у прес-клубі факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася творча зустріч студентів із маріупольським поетом Володимиром Уткі-Откі. Захід організований кафедрою соціальних комунікацій та завідувачем сектору культурно-просвітницької діяльності наукової бібліотеки МДУ Дариною Дунук і приурочений до Міжнародного дня поезії. На зустрічі були присутні студенти спеціальностей «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю».

... Читати далі »

Просмотров: 258 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018


Цього тижня у Маріупольському державному університеті розпочалася серія лекцій, спрямованих на знайомство студентів усіх спеціальностей із діяльністю органів прокуратури. Проект організований у рамках співпраці Генеральної прокуратури України та Міністерства освіти і науки України. Лекції для студентів проводять співробітники прокуратури Донецької області. Дві з чотирьох запланованих уже відбулися.

21 березня зі студентами 2 та 4 курсу спеціальності "Право" зустрівся Роман Штедра - начальник відділу нагляду за додержан ... Читати далі »

Просмотров: 300 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018


22 березня студенти спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету вшанували пам’ять журналіста, дисидента, правозахисника, політика та Героя України В’ячеслава Чорновола. У рамках Декади студентської науки на факультеті філології та масових комунікацій відбулося засідання секції «Дисидентська публіцистика в історичній ретроспективі журналістикознавства», на якому студенти розглянули особливості публіцистичних творів В’ячеслава Чорновола та інших дисидентів (І. Дзюби, Р. Мороз, В. Овсієнка, Л. Лук’яненка, Є. Сверстюка). 

... Читати далі »

Просмотров: 370 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018


21 березня вчителі маріупольських шкіл, які викладають українську мову та літературу, зарубіжну літературу, англійську, французьку та німецьку мови, отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка за підсумками успішного проходження курсів на базі Маріупольського державного університету.

Навчання вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Маріуполя проходило за програмами «Інноваційні освітні технології викладання української мови та літератури, зарубіжної літератури» та & ... Читати далі »

Просмотров: 277 | Добавил: Прес-центр | Дата: 22.03.2018