Головна » 2017 » Травень » 15 » 24 травня – День кар’єри у МДУ
13:15
24 травня – День кар’єри у МДУ

Представництво Європейського Союзу в Україні та Інформаційний центр ЄС у Маріуполі запрошують на «День кар’єри», який відбудеться 24 травня о 10:00 у Маріупольському державному університеті за адресою: пр. Будівельників, 129а, ауд. 104а.

У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів. Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінг для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання, а також дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня. 

На «Дні кар’єри» у МДУ роботодавці зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду.

За додатковою інформацією звертайтесь до Інформаційного центру ЄС у Маріуполі за телефоном: (098) 367 04 30 (Катерина Трима) або пишіть на електрону адресу k.tryma@mdu.in.ua, press@mdu.in.ua

«День кар’єри» у Маріуполі проводиться у рамках інформаційного проекту «ЄС: вибір української молоді». Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та реалізується Громадською організацією «Фундація “Відкрите суспільство”».

 

Переглядів: 485 | Додав: Прес-центр