Головна » 2018 » Листопад » 6 » 7 листопада — зустріч з учасниками молодіжних обмінів за програмою Erasmus+ та засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights»
11:54
7 листопада — зустріч з учасниками молодіжних обмінів за програмою Erasmus+ та засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights»

7 листопада о 14:30 у Музеї історії та археології Маріупольського державного університету відбудеться засідання студентського наукового історико-археологічного товариства, на якому керівник товариства, доцент кафедри історичних дисциплін Світлана Арабаджи і член товариства, магістрант спеціальності «Середня освіта. Історія» Володимир Шаргородський презентують результати стажування на Кіпрі та в Естонії у рамках молодіжного обміну за програмою Erasmus+. 

Після презентації відбудеться засідання кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «Human Rights». Учасники переглядатимуть короткометражний фільм Наталії Машталер «Відкритий урок» (Україна, 2012). Кінострічка розповість глядачам, як українські правоохоронці готувалися до «Євро-2012» і які уроки вони отримали. Це навчальний фільм про права людини з колекції Польської Гельсінської спілки з прав людини.


Запрошуємо до участі у засіданнях!


Читайте також: Історико-археологічне товариство МДУ поділилося досвідом у сфері ігрофікації

Переглядів: 65 | Додав: Press