Головна » Архів матеріалів

Напередодні річниці Всеукраїнського референдума1991 року щодо проголошення незалежності нашої країни і Дня Збройних сил України у Науковій бібліотеці МДУ пройшла презентація книг, які передані в університет від видавництва «Літопис УПА».

Координатор акції історик, крає ... Читати далі »

Просмотров: 367 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.12.2015


4 грудня 2015 року об 11:00 у Палаці культури «Молодіжний» (вул. Харлампієвська, 17/25) відбудеться відкриття фотовиставки «Жінки та конфлікт в Україні».

Організаторами виступають Фонд народонаселення ООН в Україні та Міністерство соціальної політики України спільно з Українським жіночим фондом. У Маріуполі виставка проводиться з ініціативи  ... Читати далі »

Просмотров: 331 | Добавил: Прес-центр | Дата: 01.12.2015


28 листопада у Маріупольському державному університеті пройшов II етап Всеукраїнської олімпіади школярів з української мови та літератури.

Організаторами заходу щорічно виступають управління освіти Маріупольської міської ради, Маріупольський науково-методичний центр та кафедра української філології МДУ.

Цього року участь в олімпіаді взяли 226 учнів 7-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій міста ... Читати далі »

Просмотров: 382 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.11.2015


На факультеті грецької філології кафедрою грецької філології Маріупольського державного університету було проведено цикл заходів «Дні Греков Приазов'я», метою яких було знайомство з мовним спадком, літературою і культурою приазовських греків. Слід зазначити, що подібний цикл заходів організовується кафедрою грецької філології третій рік поспіль.

Силами викладачів і студентів спеціальності «Мова та література (новогрецька)» були підготовлені цікаві лекції, презентації, виступи. Нововведенням цього року став майстер-кла ... Читати далі »

Просмотров: 438 | Добавил: Прес-центр | Дата: 30.11.2015


27 листопада на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Україна і світ: проблеми історії». Ініціатором проведення наукового форуму традиційно виступила кафедра історичних дисциплін МДУ під керівництвом доктора історичних наук, професора Володимира Романцова. Сприяння в організації конференції надали Інститут історії України НАН України, Федерація грецьких товариств України та Маріупольський краєзнавчий музей.

На пленарному засіданні учасників ... Читати далі »

Просмотров: 568 | Добавил: Прес-центр | Дата: 27.11.2015


На факультеті іноземних мов пройшли тренувальні заняття з відпрацювання плану евакуації у разі виникнення пожежі.  У ході занять було з’імітовано пожежу на другому поверсі факультету. Поки пожежники їхали на місце, студенти евакуювалися з будівлі факультету. Також пожежниками було застосовано драбину для евакуації студентів з другого поверху.

Імітованою евакуацією керував заступник начальника 22 ДПРЧ Олександр Агудов. Заходи з цивільної оборони традиційно проводяться у МДУ кожного року.

... Читати далі »

Просмотров: 385 | Добавил: Прес-центр | Дата: 26.11.2015


Студенти Маріупольського державного університету успішно склали міжнародний тест з німецької мови onDaF на рівень В1. Добре знання німецької мови продемонстрували студенти ІІІ курсу спеціальності «Мова та література (німецька)» Олександр Авдєєв, Ізабелла Бабіч, Світлана Вознюк, Тетяна Матвієнко та студентка ІІІ курсу спеціальності «Переклад (англійська, німецька) Кристина Журавльова. Тестування проходило у Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля.

Найкращі студенти МДУ складали міжнародний тест  у рамках відбо ... Читати далі »

Просмотров: 438 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.11.2015


Науково-методичний семінар «Рекомендації з пошуку журналів у міжнародних наукометричних базах даних» поклав початок науково-дослідній практиці магістрів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».

Під час семінару завідувач інформаційно-бібліографічного відділу Наукової бібліотеки МДУ Інна Бурова ознайомила студентів та викладачів кафедри культурології та інформаційної діяльності з осо ... Читати далі »

Просмотров: 355 | Добавил: Прес-центр | Дата: 25.11.2015


22 листопада на базі Маріупольського державного університету пройшов II тур Всеукраїнської олімпіади школярів з історії, організаторами якої традиційно виступають управління освіти Маріупольської міської ради і Маріупольський науково-методичний центр за підтримки вищих навчальних закладів міста.

В олімпіаді взяло участь більше ... Читати далі »

Просмотров: 445 | Добавил: Прес-центр | Дата: 24.11.2015


20 листопада в Маріупольському державному університеті выдбувся святковий концерт, який поєднав у собі три урочисті приводи: 10-річчя студради, Міжнародний день студента і завершення IV Фестивалю студентської творчості «Дебют - 2015».

Концертна програма за мотивами фантастичної саги «Зоряні війни» почалася з привітання лідерів студентського самоврядування університету. Зі сцени теплі слова поздоровлення прозвучали від першого проректора МДУ, професора Олени Булатової. Пр ... Читати далі »

Просмотров: 469 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.11.2015


В рамках фестивалю «Студентства прекрасна пора», присвяченого Міжнародному Дню студента, активісти студентської ради МДУ отримали нагороди.

 Міський голова Юрій Хотлубей вручив Листи подяки міської ради кращим представникам студентської молоді міста, серед яких і студенти Маріупольського державного університету. Також кращим маріупольським студентам вручила грамоти Донецької облдержадміністрацій начальник управління у справах сім'ї та молоді Донецької ОДА Лілія Золкіна.

... Читати далі »

Просмотров: 450 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.11.2015


20 листопада, напередодні Дня  гідності і свободи, на історичному факультеті МДУ пройшла зустріч викладачів і студентів з учасниками Євромайдану, бійцями окремого розвідувального батальйону.

Гості розповіли про свою участь у подіях на Майдані, патріотизм, його формування.

На завершення зустрічі відбувся перегляд відеофільму «Революція Переваги».

< ... Читати далі »

Просмотров: 478 | Добавил: Прес-центр | Дата: 20.11.2015

« 1 2 ... 112 113 114 115 116 ... 203 204 »