Головна » Архів матеріалів

В актовій залі МДУ пройшов перший конкурс-огляд в рамках третього етапу «Дебюту -2015». Взяли участь у конкурсі-огляді в жанрі «Вокал» 25 студентів.

Оцінювало конкурсантів професійне журі: заступник директора спеціалізованої музичної школи Олександра Хоруженко, викладач естрадного вокалу Наталя Лазова, 2-разовий лауреат міжнародного конкурсу імені Шаляпіна, лауреат міжнародного конкурсу «Music land», «Зірковий час», керівник вокального колективу «Натхнення&ra ... Читати далі »

Просмотров: 365 | Добавил: Прес-центр | Дата: 16.10.2015


15 жовтня  для викладачів кафедри італійської мови, літератури та культури було проведено семінар з методики роботи з наукометричними базами даних.

Учасники ознайомились з основами пошуку за даними базами, навчилися працювати з переліками журналів, що індексуються.

Особлива ува ... Читати далі »

Просмотров: 360 | Добавил: Прес-центр | Дата: 16.10.2015


16 жовтня у Маріупольському державному університеті пройшла Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної педагогіки та психології». У ній взяли участь студенти, спеціалісти, магістри, аспіранти, наукові кореспонденти, кандидати та доктори наук з провідних ВНЗ України: Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка, Бердянського державного педагогічного університету, Інституту проблем виховання НАПН України, Запорізького національного університету, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, Харківського національного педагогічного університету Г.С. Сковороди, Дніпропетровського ... Читати далі »

Просмотров: 334 | Добавил: Прес-центр | Дата: 16.10.2015


Всесвітній центр дослідження та лідерський Інститут Глибинної Демократії в Америці, Європі та Близькому Сході, в Латинській Америці, в Україні та Росії проводять в Києві і  Одесі  ««Саміт майбутнього України «Створюємо майбутню історію разом» 25-30 жовтня.

У програмі освітнього саміту – тренінги, відкріті форуми, діалоги спільнот та публічні дискусії. ... Читати далі »

Просмотров: 451 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.10.2015


15 жовтня у Маріупольському державному університеті пройшов семінар «Стандарти журналістики в умовах військового конфлікту» для студентів і викладачів кафедри соціальних комунікацій МДУ, а також кореспондентів міських ЗМІ. Організатори семінару - Академія української преси за підтримки Програми «Матра» Міністерства закордонних справ Нідерландів і Маріупольський державний університет.

Трене ... Читати далі »

Просмотров: 411 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.10.2015


На початку жовтня у грецькому місті Салоніки проходив Всесвітній з’їзд понтійської молоді під егідою Вселенського Патріарха Святійшого Варфоломея та Президента Грецької Республіки Прокопіса Павлопулоса. У роботі з’їзду взяли участь магістранти і викладачі факультету грецької філології Маріупольського державного університету. Делегацію МДУ очолювала доцент кафедри грецької філології Юлія Жарікова, яка представляла Україну у складі Оргкомітету Всесвітнього з’їзду.

Загалом захі ... Читати далі »

Просмотров: 372 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.10.2015


Минулого тижня доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, доцент Сергій Пахоменко взяв участь у міжнародній науковій конференції «Російськомовні на пострадянському просторі: порівняльні підходи», яка проходила на базі Тартуського університету (Естонія). Ця можливість була отримана завдяки міні-гранту Центра центрально- та східноєвропейських студій (CRCEES) Університету Глазго (Шотландія), який виступив співорганізатором форуму.

На конференції порушувалися актуальні питання, ... Читати далі »

Просмотров: 374 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.10.2015


На вихідних у Маріуполі проходив Чемпіонат Донецької області з бидібілдингу та фітнесу, який зібрав кращих атлетів з різних міст України. У змаганнях взяв участь і студент 2 курсу спеціальності "Здоров'я людини" Маріупольського державного університету Сергій Петренко. Приємно відзначити, що представник першого набору за данною спеціальністю продемонстрував відмінну фізичну форму і заслужив висок ... Читати далі »

Просмотров: 350 | Добавил: Прес-центр | Дата: 15.10.2015


До Дня захисника України у Маріупольському державному університеті пройшов ряд заходів. На історичному факультеті були організовані відкриті лекції з історії військової справи в Україні. Заняття мали на меті формування активної громадянської позиції та зміцнення патріотичного духу університетської молоді.

Окрім того, студенти і викладачі зустрілися з українським військовим, який розповів про бойові дії на Донеччині. Учасники зустрічі мали змогу поставити бійцю запитання, що сприяло встановленню в аудиторії атм ... Читати далі »

Просмотров: 489 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.10.2015


З 12 по 25 жовтня профспілковий комітет МДУ проводить екологічну акцію зі збору макулатури «Чистота – запорука здоров’я». Акція проходить вже вчетверте. За попередні три етапи студенти здали до пункту прийому близько 1,5 ... Читати далі »
Просмотров: 522 | Добавил: Прес-центр | Дата: 13.10.2015


Традиційний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли? » у рамках фестивалю студентської творчості «Дебют -2015 »відбувся у Маріупольському державному університеті. Участь у турнірі взяли інтелектуали-першокурсники всіх спеціальностей і факультетів.

Проявляли свою ерудицію 90 студентів. Кожен факультет представляли по три команди.

  За результатами конкурсу перше місце посіла команда & ... Читати далі »

Просмотров: 457 | Добавил: Прес-центр | Дата: 12.10.2015


9 жовтня під час робочої поїздки до Маріуполя голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідав Маріупольський державний університет, де зустрівся з керівництвом, викладачами та студентами.

Відзначимо той факт, що саме у стінах МДУ 11 червня 2015 року Президент України Петро Порошенко повідомив про призначення Павла Жебрівського головою Донецької облдержадміністрації. І тепер, кілька місяців потому, губернатор знову приїхав до університету, щоб обговорити військово-політичну ситуацію у державі, розповісти про резу ... Читати далі »

Просмотров: 521 | Добавил: Прес-центр | Дата: 09.10.2015

« 1 2 ... 116 117 118 119 120 ... 203 204 »